RD Servis Bud

Експлуатація житлових та комерційних будівель і споруд

Житлова нерухомість

Для власників житлової нерухомості співпраця з управляючою компанією – запорука спокою і комфорту. Управляюча компанія «РД СЕРВІС БУД» гарантує своєчасне виконання договірних зобов’язань та надання вичерпних звітів про проведену роботу з технічного обслуговування та управління житлової нерухомості.

Висока якість надаваних послуг забезпечується досвідом успішної роботи. Ми використовуємо кращі міжнародні методики, а також власні розробки, що відповідають сучасним стандартам. Ми постійно розробляються нові рішення для поліпшення рівня сервісу.

Комерційна нерухомість

Управляюча компанія ТОВ «РД СЕРВІС БУД»  надає комплексний сервіс в галузі управління, технічного обслуговування та експлуатації об’єктів комерційної нерухомості. Більш ніж 3-ох річний досвід роботи, високий професіоналізм спеціалістів та орієнтованість на вдосконалення галузі дозволили нам зайняти лідируючі позиції на ринку і заробити довіру наших клієнтів і партнерів.

Робота з нерухомістю для нас – це покликання. Кожен день ми робимо все для того, щоб поліпшити якість життя й умови праці наших клієнтів, забезпечуючи 100% сервісу на квадратний метр.

 

У той час як наша компанія займається управлінням Вашою нерухомістю, Ви можете сконцентруватися на ключових напрямках Вашого бізнесу.

Є питання? Наберіть нас +38 (097) 890 28 55